Dzieciaki z Paruszowca przekonują, że w ich dzielnicy jest fajnie

„Każdy dzielnicę swoją ma. W niej dużo dzieje się, każdego dnia”. Śpiewają uczniowie Szkoły Podstawowej numer 3 w Rybniku. Ósmoklasiści z Paruszowca napisali piosenkę o miejscu, z którego pochodzą, przekonując że to jak nam się żyje zależy od nas samych…
Zobacz cały artykuł:
https://www.radio90.pl/dzieciaki-z-paruszowca-przekonuja-ze-w-ich-dzielnicy-jest-fajnie-foto.html?fbclid=IwAR1fRZrDgrRP0fOus9Uqo0SGego2k8gqTAn-M88IrBx3vSDqILwY2qTCqiA

Zobacz teledysk:

About Author

Related posts

Programy wspierające edukację

Nasza szkoła włączyła się w działania prowadzone przez dwie instytucje zajmujące się pomocą, wsparciem, profilaktyką czy samorozwojem. Pierwszy program pod nazwą: „Świadomość procentuje” swoje działania kierują dla grupy nauczycieli,

Read More

Wielki sukces!!!

Roztomili Na zicher pamjyntocie te dwie dziołszki ze naszyj szkoły – Judyta i Agata, kere tak pjyknie godały po naszymu. Njy ino nom sie podobało. W konkursie powiatowym ,,Ślonsko godka”,

Read More

Świąteczne życzenia

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów życzy…Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Samorząd Uczniowski

Read More