Szanowni Państwo

Uczniowie klas ósmych naszej szkoły przystąpią do próbnego egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się według harmonogramu :

  • 17 marca br. (środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br. (czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki angielski.

Uczniowie klas ósmych przychodzą w tych dniach do szkoły o godz. 8.30. W celu zachowania reżimu sanitarnego uczniom będą udostępnione trzy wejścia do szkoły. I tak:

Klasa VIII a – wejście główne

Klasa VIII b – wejście od strony ulicy Wolnej

Klasa VIII c – wejście od strony sklepu.

Po wejściu do szkoły, dezynfekcji rąk, uczniowie udadzą się do odpowiednich sal, które zostaną im wskazane przez pracowników szkoły.

Środki bezpieczeństwa osobistego podczas próbnego egzaminu:

  1. Czekając na wejście do szkoły albo sali, w której przeprowadzany będzie próbny egzamin, uczniowie zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej1,5m) oraz mają zakryte usta i nos.
  2. Na teren szkoły będą mogły wejść wyłącznie osoby zdrowe, z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno-lub wielorazową).
  3. Uczniowie będą zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali, w której będzie przeprowadzany próbny egzamin. Po zajęciu miejsca w sali (w trakcie testu) uczeń będzie miał obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:

1)podchodzi do niego nauczyciel, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie

2)wychodzi do toalety

3)kończy pracę z arkuszem i wychodzi z sali.

Przed i po próbnym egzaminie oraz w drodze do szkoły i do domu  uczniowie powinni przestrzegać ogólnych obostrzeń sanitarnych.

About Author

Related posts

Programy wspierające edukację

Nasza szkoła włączyła się w działania prowadzone przez dwie instytucje zajmujące się pomocą, wsparciem, profilaktyką czy samorozwojem. Pierwszy program pod nazwą: „Świadomość procentuje” swoje działania kierują dla grupy nauczycieli,

Read More

Wielki sukces!!!

Roztomili Na zicher pamjyntocie te dwie dziołszki ze naszyj szkoły – Judyta i Agata, kere tak pjyknie godały po naszymu. Njy ino nom sie podobało. W konkursie powiatowym ,,Ślonsko godka”,

Read More

Świąteczne życzenia

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów życzy…Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Samorząd Uczniowski

Read More