Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się na sali gimnastycznej w trzech grupach:

  • 8.30 – klasy I-III

  • 9.30 – klasy IV – VI

  • 11.00 – klasy VII – VIII

About Author

Related posts