WIELKI SUKCES SIATKARZY Z SP 3 RYBNIK MISTRZOSTWA POLSKI – KINDER + SPORT 2016

WIELKI SUKCES SIATKARZY Z SP 3 RYBNIK
MISTRZOSTWA POLSKI – KINDER + SPORT 2016

Jak już wcześniej wspominaliśmy 5 uczniów (dziś już absolwentów) naszej szkoły reprezentujący klub TS VOLLEY RYBNIK jak wicemistrzowie Śląska uczestniczyło w dniach 7-10 lipiec 2016 w Ogólnopolskim Turnieju – Mistrzostwa Polski -Kinder+Sport w minisiatkówce w |Częstochowie .

DOMINIK CZERNY, BARTOSZ PAL, KACPER ŻERO, DANIEL KONIECZNY, DANIEL ROLKA I JAKUB MARCHEL(SP34) zaprezentowali bardzo dobra siatkówkę i zdobyli 12 miejsce na 48 drużyn z całej Polski. Cieszymy się, że szkolenie w klasie sportowej, które trwało od klasy 4, przyniosło dobry efekt i pozwoliło tym chłopakom walczyć z najlepszymi drużynami z całego kraju.

Trenerem naszych chłopaków był Piotr Sikora

Gratulujemy!!!

About Author

Related posts