Pragniemy poinformować, iż nasza szkoła jest partnerem w realizacji projektu grantowego ALKOHOLOEPDIA – program profilaktyczno – edukacyjny dla dzieci i młodzieży. Głównym organizatorem jest Fundacja Dziecięcy Sen oraz współorganizatorem Miasto Rybnik.

W ramach projektu w naszej szkole organizowane będą warsztaty profilaktyczne dla wszystkich zespołów klasowych, warsztaty motywacyjne pt. W kierunku marzeń, warsztaty fotograficzne oraz warsztaty gier i zabaw.

Chętne dzieci, które chcą się zapisać na warsztaty fotograficzne lub gier i zabaw prosimy o kontakt do pani Pedagog.

W dniu 21.03.2018r o godz. 12;00 odbędzie się również spotkanie autorskie z pisarką K.Bosowską „Zakuci w kajdany” serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych tych dużych i tych małych.

Kulminacją naszych działań będzie wernisaż w Bibliotece Głównej w Rybniku w dniu 22.05.2018r godz. 12:30   ZAPRASZAMY

About Author

Related posts