Witaj Szkoło!

Zgodnie z wytycznymi MEN, MZ, GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1 września 2020 r. do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 z zachowaniem rygoru sanitarnego odbędzie się  1 września 2020 r. według harmonogramu:

godz.  8.00 – klasy II, III, IV i V

godz. 9.00 – klasy VI, VII i VIII.

Uczniowie na teren szkoły wchodzą  bez opiekunów,  zachowują dystans społeczny, zakładają maseczki. Po wejściu do szkoły udają się do odpowiedniej sali na spotkanie z wychowawcą.

Klasa II a – sala 17

Klasa II b – sala 8

Klasa III a – sala 12

Klasa III b – sala 4

Klasa III c – sala 6

Klasa IV a – sala 28

Klasa IV b –  świetlica II

Klasa V a – sala 25

Klasa V b – sala 25 c

Klasa VI a – sala 21

Klasa VI b – sala 19

Klasa VI c – sala 29

Klasa VII a – sala 18

Klasa VII b – sala 26

Klasa VII c – sala 16

Klasa VIII a – sala 26 c

Klasa VIII b – sala 22

Klasa VIII c – sala 28

 

Uwaga klasy pierwsze!

 

O godzinie 10.00 na sali gimnastycznej z zachowaniem rygoru sanitarnego (maseczki, dystans społeczny) odbędzie się spotkanie uczniów klas pierwszych z dyrektorem  i wychowawcami.  Uczniowie przychodzą do szkoły w towarzystwie tylko jednego   opiekuna.  Rogi obfitości, tzw. „tyty” rodzice organizują we własnym zakresie i wręczają dzieciom w domu po powrocie ze szkoły.

 

About Author

Related posts