CHŁOPAKI W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W MINISIATKÓWCE !!!

W dniu 27 kwietnia w naszej szkole odbyły się zawody rejonowe w minisiatkówce chłopców i dziewcząt. SP 3 jako mistrz Rybnika w kategorii chłopców i dziewcząt zagrała z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami z Żor. Zawody były bardzo ważnym wydarzeniem dla naszych zawodników ponieważ nasza klasa sportowa 6a bardzo solidnie przygotowywała się do tych zawodów już od dłuższego czasu.

Niestety dziewczęta z 6a musiały uznać w tym dniu wyższość przeciwniczek z Żor przegrywając swoje spotkanie 2:0.

Chłopcy z naszej szkoły po bardzo dobrej, solidnej i pełnej emocji grze wygrali z chłopakami z Żor 2:0 i tym samym będą reprezentować nasza szkołę, Miasto Rybnik i rejon w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w maju.

Chłopcy bardzo zmotywowani będą się przygotowywać do tych rozgrywek gdzie będą już tylko najlepsze szkoły z naszego województwa śląskiego. Życzymy im powodzenia w dalszych rozgrywkach.!!!!!

Trenerm dziewcząt jest mgr Artur Skupiński zaś chłopców prowadzi           mgr Piotr Sikora.

 

Chłopcy i dziewczęta klasy 6a najlepsi w Rybniku !!!!

W kwietniu odbył się finał miejski w minisiatkówce chłopców i dziewcząt w naszej szkole. Po dobrej rywalizacji sportowej zgodnie z zasadą fair play „Trójka” pokazała, że jest najlepsza w tym roku w minisiatkówce, gdzie od listopada walczyło o ten tytuł aż 20 szkół podstawowych w naszym mieście i tym samym awansowała do zawodów rejonowych  gdzie zmierzą się z mistrzem Żor.

Gratulację dla naszych zawodniczek i zawodników z klasy 6a !!!!

 

 

About Author

Related posts