Klubowe Mistrzostwa Śląska – KINDER + SPORT – mini siatkówka chłopców

Uczniowie klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Rybniku oraz jeden uczeń z SP 34 uczestniczą w klubowych rozgrywkach jako TS Volley Rybnik w mini siatkówce (CZWÓRKI) o Mistrzostwo Śląska – Kinder + Sport – 2016
Rozgrywki rozpoczęły się w grudniu rundą eliminacyjną. Uczestniczyło w nich 27 drużyn z śląskich klubów piłki siatkowej.
Nasi młodzi siatkarze w I rundzie spisali się znakomicie nie przegrywając nawet jednego spotkania. W drugim turnieju rewanżowym zawodnicy z Volley-a po bardzo dobrym turnieju, który został zorganizowany w Rybniku w G 2 zapewnili sobie awans do II rundy i tym samym będą dalej walczyć z najlepszymi drużynami na Śląsku.

Skład zespołu: DOMINIK CZERNY, BARTOSZ PAL, KAMIL WĄSIK, KACPER ŻERO, DANIEL KONIECZNY, DANIEL ROLKA, JAKUB MARCHEL (SP34)
Trenerem zespołu jest: PIOTR SIKORA

About Author

Related posts