MISTRZOSTWA RYBNIKA ZAKOŃCZONE WIELKIM SUKCESEM CHŁOPAKÓW Z SP 3

18 MARCA 2017r. w naszej szkole odbył się wielki finał miejski w minisiatkówce chłopców po długich eliminacjach trwających od listopada. W zawodach finałowych brały również inne szkoły, które wywalczyły sobie awans do ścisłego finału miejskiego (SP 3 SP 1 SP 27 SP 18).

I półfinał grany pomiędzy SP 18 i SP 27 wygrał szkoła z SP 27 1:2

II półfinał grany pomiędzy SP 3 i SP 1 wygrał szkoła z SP 3 2:0

Po bardzo zaciętym meczu finałowym wygrali nasi chłopcy z SP 3 2:1 i tym samym obronili tytuł Mistrza Rybnik z ubiegłego sezonu i będą reprezentować Rybnik w zawodach rejonowych, które odbędą się w kwietniu.

Skład zespołu: ŁUKASZ POPEK- NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU, KACPER KUŻNIK-NAJLEPSZY ZAWODNIK SP 3, KEWIN RASZKA, PAWEŁ MISALA, MIŁOSZ SMOŁKA, KACPER RYBARZ, OSKAR KASZA, SZYMON GAŃCORZ, SZYMON JÓŹKÓW, MICHAŁ GRUSZKA, PAWEŁ SMOŁKA, KRZYSZTOF CHODÓR.

TREMEREM ZESPOŁU JEST PIOTR SIKORA

About Author

Related posts