W dniu 13 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Waldemarem Cichoniem, autorem cyklu zabawnych książek dla dzieci. Spotkanie zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną i uczestniczyli w nim uczniowie klas 1-3.

Autor ciekawie opowiadał o swoich  książkach, a przede wszystkim o ich bohaterze  – niezwykłym kocie Cukierku. Podczas  spotkania dzieci mogły porozmawiać z gościem, otrzymać autograf oraz zakupić książki z imienną dedykacją.

Biblioteka szkolna otrzymała też książki z dedykacją dla czytelników.

Informacje o autorze oraz jego książkach można znaleźć na stronie internetowej www.waldemarcichon.pl,  natomiast kota Cukierka można bliżej poznać na jego facebookowym profilu: https://www.facebook.com/Cukierku-ty-łobuzie-254831497901216/?fref=ts

About Author

Related posts