Tradycyjnie w naszej szkole odbyły się baliki karnawałowe dla poszczególnych klas.
I tak 1.02. bawiły się dwie klasy drugie: A i B, a 8.02. dwie klasy pierwsze i dwie klasy drugie C i D.  Wszyscy przybyli na swoje baliki przebrani. Wśród przebranych dziewczynek można było zobaczyć pszczółki, tancerki, wytworne damy. Chłopcy najchętniej wybierali strój policjanta, spidermana, piłkarza, ninja. Dominowała muzyka współczesna, rozrywkowa i dyskotekowa. Były wspólne tańce i liczne konkursy. Rodzice przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek i napoje.

Bal klas trzecich był wyjątkowy, ponieważ trzecioklasiści zaprosili do wspólnej zabawy swoje babcie i dziadków.  We wtorek, 21 lutego, sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w salę balową pełną  barwnych postaci. W trakcie wspólnych pląsów było kolorowo i wesoło a znane przeboje zgromadziły na parkiecie zarówno dzieci jak i dorosłych.