WIELKI SUKCES NAJMŁODSZYCHMŁODYCH SIATKARZY Z TS VOLLEY RYBNIK MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA – KINDER + SPORT 2016

WIELKI SUKCES NAJMŁODSZYCHMŁODYCH SIATKARZY
Z TS VOLLEY RYBNIK
MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA – KINDER + SPORT 2016

 

Zespół reprezentujący klub TS VOLLEY RYBNIK składający się z 6 uczniów klasy sportowej SP 3 w Rybniku i 1 ucznia SP 34, 05 czerwca 2016r. uczestniczył rozgrywek o Mistrzostwo Śląska -Kinder+Sport w Mikołowie w MINISIATKÓWCE.. Po dobrej walce sportowej awans z pierwszego miejsca w grupie i awans do meczu półfinałowego zapewnili sobie DOMINIK CZERNY, BARTOSZ PAL, KAMIL WĄSIK, KACPER ŻERO, DANIEL KONIECZNY, DANIEL ROLKA I JAKUB MARCHEL(SP34)

Mecz półfinałowy z TYCHAMI był bardzo trudny pojedynkiem, ale nasi chłopacy poradzili sobie bardzo dobrze wygrywając 2:0 i tym samym zapewnili sobie awans do wielkiego meczu finałowego w Turnieju finałowych o Mistrzostwo Śląska.

Finał nasi młodzi siatkarz rozegrali z bardzo utytułowaną drużyną (Mistrzami Śląska w szkolnej mninisiatkówce) M-Volley Częstochowa.. Przy wspaniałym dopingu naszych rodziców, którzy towarzyszyli nam w rozgrywkach od samego początku, chłopaki walczyli do samego końca, ale w tym dniu musieli uznać wyższość przeciwników z Częstochowy. Rybnik: Częstochowa  0:2 (13:15 i 11:15).

 

Nasz najlepszy zespół wskoczył na „pudło” i zdobył II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W MINISIATKÓWCE. I AWANS DO MISTRZOSTW POLSKI, które odbędą się  w lipcu w dniach 07-10. w Częstochowie

Należy tu bardzo mocno podziękować rodzicom naszych zawodników, dzięki którym chłopaki mogli uczestniczyć w tych rozgrywkach, w rozgrywkach prestiżowych bo organizowanych na wysokim poziomie i bardzo ważnych dla młodego siatkarza.

Trenerem naszych chłopaków jest PIOTR SIKORA

 

 

 

 

About Author

Related posts