Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 SP 3 Rybnik

Witam wszystkich Rodziców, Nauczycieli, Uczniów i Pracowników szkoły.

W imieniu Dyrekcji Szkoły pragnę złożyć serdeczne podziękowania całej szkolnej społeczności. Jest mi niezmiernie przykro, że nie mogę tego zrobić osobiście, ale to los postawił nas wobec takiej niecodziennej sytuacji.

Dziękuję Rodzicom za zaangażowanie się w kształcenie dzieci i efektywną współpracę z nauczycielami. Wiem, że bywały czasem trudne chwile i nie zawsze wspieraliśmy Państwa tak, jakby Państwo tego oczekiwali, ale robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by temu sprostać. Była to nasza wspólna nauka i wspólny wkład włożony w edukację.

Dziękuję Uczniom za podjęcie trudu kształcenia się i rozwoju w tych niezwykłych warunkach. Z pewnością nie raz walczyliście zarówno z materiałem do opanowania, jak i ze sprzętem elektronicznym, który nie zawsze umiał wykonać zadania przed nim postawione. Wszyscy zdaliście egzamin z odpowiedzialności i zasługujecie na świadectwo z wyróżnieniem.

Dziękuję Nauczycielom za kreatywne szukanie nowych dróg dotarcia z wiedzą do uczniów. Dzięki Waszej postawie czas spędzony w domu przed ekranem komputera nie był czasem straconym, lecz pozwolił na realizację podstawowych zadań szkoły, jakimi są edukacja i wychowanie młodych ludzi
Dziękuję Pracownikom obsługi za aktywne wypełnianie nowych, nieoczekiwanych zadań.
Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspomagali nas w tym roku szkolnym.
Życzę, aby nadchodzące wakacje był czasem odpoczynku i relaksu, by z nowymi siłami wejść w kolejny rok pracy i nauki.

Z wyrazami szacunku dyrektor Krzysztof Kucjas

 Podziękowania w wykonaniu uczniów SP 3 Rybnik

About Author

Related posts